Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de protecție pentru Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență

Număr anunț
DA21937584
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
Furnizor / câștigător
VARVI STYLL SRL (CUI RO9065380)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.100 RON
Valoare atribuită
13.100 RON
Data publicării
04.12.2018 12:28
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.100 RON

din 13.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.