Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente de protectie iarna PENTRU SERVICIUL JUDETEAN IALOMITA conform anunt ADV 1049177
- Număr anunț
- DA21932040
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- MATEI CONF GRUP SRL (CUI RO15158867)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.777 RON
- Valoare atribuită
- 33.777 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:54
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.777 RON
din 33.777 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro