Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de surfilat BROTHER 1034DXVM1 Triplock, 1300 imp/min, alb
- Număr anunț
- DA21945709
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42715000-1 · Masini de cusut (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 905,82 RON
- Valoare atribuită
- 905,82 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 16:39
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
905,82 RON
din 905,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro