Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Masina de cusut TOYOTA SUPERJ15, 15 programe, negru
- Număr anunț
- DA21943901
- Autoritate contractantă
- Centrul de Îngrijire si Asistenta Lunca Muresului (CUI 4786459)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42715000-1 · Masini de cusut (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 479 RON
- Valoare atribuită
- 478,51 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 15:12
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
478,51 RON
din 479 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.