Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat
CARNATI DE CASA
- Număr anunț
- DA21944274
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI (CUI 4352930)
- Furnizor / câștigător
- ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,92 RON
- Valoare atribuită
- 253,27 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 15:25
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
253,27 RON
din 297,92 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 44,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.