Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRAFALON 20 MG/ML*5ML

Număr anunț
DA21947638
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
TORUS PHARMA COMPANY SRL (CUI RO31885689)
Cod CPV
33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.572,80 RON
Valoare atribuită
19.572,80 RON
Data publicării
05.12.2018 08:54
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.572,80 RON

din 19.572,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.