Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier

Număr anunț
DA21943852
Autoritate contractantă
COMUNA ZVORISTEA (CUI 4244202)
Furnizor / câștigător
ADOCHIŢEI P. PAVEL-LIVIU - DIRIGINTE DE ŞANTIER (CUI 39109179)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare finală
25.000 RON
Data publicării
04.12.2018 15:11
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.