Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procurare si montare turturi luminos cu intermitenta 4x0,9 m
- Număr anunț
- DA21931402
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- INTER-PAL SERVICII SRL (CUI RO5181536)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:37
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro