Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROTEJAREA CORPULUI SI PLATFORMEI DRUMULUI, CANALE DE EVACUARE SI CORECTII ALBII SI TORENTI –JIROV

Număr anunț
DA21918120
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Furnizor / câștigător
LALA N. VIRGIL PFA (CUI 21925239)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
03.12.2018 11:13
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.