Ofertă acceptată Cumpărare directă

branza Almette smantana

Număr anunț
DA21951985
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CRESE (CUI 32199824)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,96 RON
Valoare atribuită
36,96 RON
Data publicării
05.12.2018 11:03
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,96 RON

din 36,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.