Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse pentru pachete copii
- Număr anunț
- DA21955836
- Autoritate contractantă
- SCOALA SPECIALA NR. 4 BUCURESTI (CUI 4340617)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.826,41 RON
- Valoare atribuită
- 3.826,41 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:54
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.826,41 RON
din 3.826,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro