Ofertă acceptată Cumpărare directă

15842300-5 Dulciuri (Rev.2)

Număr anunț
DA21950027
Autoritate contractantă
COMUNA CALOPAR( CONSILIUL LOCAL CALOPAR) (CUI 4554181)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.640 RON
Valoare atribuită
13.640 RON
Data publicării
05.12.2018 10:11
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.640 RON

din 13.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.