Ofertă acceptată Cumpărare directă

Strat din piatra sparta 10 cm, roci sedimentare, inclusiv transport si nivelare cu Autograder pe di

Număr anunț
DA21950485
Autoritate contractantă
COMUNA ZAGRA (PRIMARIA COMUNEI ZAGRA) (CUI 4730563)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.528 RON
Valoare atribuită
8.528 RON
Data publicării
05.12.2018 10:23
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.528 RON

din 8.528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.