Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banca model UNIVERSAL REGLABIL 2 MSSU-158 SI Scaun model UNIVERSAL REGLABIL 2 MSSU-158
- Număr anunț
- DA21943660
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Bathory Istvan " Simleu Silvaniei (CUI 18001980)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.640 RON
- Valoare atribuită
- 8.640 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:05
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.640 RON
din 8.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro