Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET HARTI DIMITRIE CANTEMIR

Număr anunț
DA21947668
Autoritate contractantă
LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.570,08 RON
Valoare atribuită
2.570,08 RON
Data publicării
05.12.2018 08:56
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.570,08 RON

din 2.570,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.