Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INSTALARE SI PROGRAMARE KIT AUTOMAT SONERIE SI SONERII

Număr anunț
DA21944154
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU (CUI 20745698)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI RO11760940)
Cod CPV
45316200-7 · Instalare de echipament de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
04.12.2018 15:21
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.