Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOFF PROIECTOR LASER ALU 58440013 CR INSTALATIE 240LED 23,9M CW CONTROLER Proiector LED Craciun, ext

Număr anunț
DA21939674
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,09 RON
Valoare atribuită
377,09 RON
Data publicării
04.12.2018 13:24
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,09 RON

din 377,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.