Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agende

Număr anunț
DA21946008
Autoritate contractantă
ASOCIATIA AEROPORTURILOR DIN ROMANIA (CUI 11768803)
Furnizor / câștigător
AMM DESIGN SRL (CUI RO11001001)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.199,50 RON
Valoare atribuită
7.199,50 RON
Data publicării
04.12.2018 17:26
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.199,50 RON

din 7.199,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.