Ofertă refuzată Cumpărare directă

PASTA MAINI EURO DERM - 240 BUC.

Număr anunț
DA21929835
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
FLORDAN COM SRL (CUI RO7961244)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224 RON
Valoare finală
1.224 RON
Data publicării
04.12.2018 08:41
Data finalizării
05.12.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.