Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE - CONSUMABILE BIROU

Număr anunț
DA21957050
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI TULCEA (CUI 3430258)
Furnizor / câștigător
MIRUCA EVENTS S.R.L. (CUI RO39148631)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.708 RON
Valoare atribuită
59.708 RON
Data publicării
05.12.2018 13:31
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.708 RON

din 59.708 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.