Ofertă acceptată Cumpărare directă

Forpus Calculator de birou 16 digiti, ecran rabatabil, taste mari, alimentare duala baterie si solar

Număr anunț
DA21952460
Autoritate contractantă
Agentia pentru Agenda Digitala a Romaniei (CUI 32722680)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79 RON
Valoare atribuită
79 RON
Data publicării
05.12.2018 11:17
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79 RON

din 79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.