Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reparatii si consumabile pt Scoala Curtuiseni
- Număr anunț
- DA21950124
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR BALASI JOZSEF CURTUISENI (CUI 23998938)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961 RON
- Valoare atribuită
- 961 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 10:13
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
961 RON
din 961 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro