Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT MARM-5 BUC,CD-R-10 BUC,DOSAR SINA PVC-40 BUC,FOLIE PROTECTIE-1 SET,H.XEROX A4-13 TOPURIPI

Număr anunț
DA21949007
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ARGES (CUI 37609097)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,64 RON
Valoare atribuită
244,64 RON
Data publicării
05.12.2018 09:43
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,64 RON

din 244,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.