Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP CN053AE (932XL) cartus cerneala negru original pt Officejet 6100/6600/6700/7110/7510/7612-1.000 p
- Număr anunț
- DA21943827
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI RO24292654)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116 RON
- Valoare atribuită
- 116 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:11
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116 RON
din 116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro