Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE SI FUNCTIONARE

Număr anunț
DA21939712
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IEREMIA IRIMESCU BRUSTURI (CUI 17197617)
Furnizor / câștigător
DRAGANESCU TRUST SRL (CUI RO5829337)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,37 RON
Valoare atribuită
124,37 RON
Data publicării
04.12.2018 13:25
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,37 RON

din 124,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.