Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat
HARTIE COPIATOR A4 80G BASIC
- Număr anunț
- DA21949679
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 16767280)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.175 RON
- Valoare atribuită
- 2.140,20 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2018 10:02
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.140,20 RON
din 2.175 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 34,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.