Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE A4

Număr anunț
DA21923281
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA GIERA (CUI 29156653)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,50 RON
Valoare finală
112,50 RON
Data publicării
03.12.2018 13:38
Data finalizării
05.12.2018 21:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.