Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA CIRCULATIE, DAB EVOSTA 3, 80/130 (1")
- Număr anunț
- DA21943060
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,08 RON
- Valoare atribuită
- 689,08 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:49
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
689,08 RON
din 689,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro