Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENTE PRESA SCRISA - COTIDIANUL OBIECTIV TULCEA- 2019

Număr anunț
DA21930101
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
MEGA GROUP SRL (CUI RO15572671)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.428,55 RON
Valoare atribuită
3.428,55 RON
Data publicării
04.12.2018 08:53
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.428,55 RON

din 3.428,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.