Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLESTE SUEDEZ PENTRU FIXARE TEAVA 1" ROTH

Număr anunț
DA21925941
Autoritate contractantă
Termo Calor Confort S.A. (CUI RO27374805)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
44512200-4 · Clesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,96 RON
Valoare atribuită
250,96 RON
Data publicării
03.12.2018 14:53
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,96 RON

din 250,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.