Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comuna Moldovita

Număr anunț
DA21923498
Autoritate contractantă
COMUNA MOLDOVITA (CUI 4326671)
Furnizor / câștigător
EVR CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO32133196)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.162,90 RON
Valoare atribuită
102.162,90 RON
Data publicării
03.12.2018 13:44
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.162,90 RON

din 102.162,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.