Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tamplarie PVC

Număr anunț
DA21954564
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TILEAGD (CUI 8911791)
Furnizor / câștigător
NELPLAST SRL (CUI RO15497120)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.824,64 RON
Valoare atribuită
5.824,64 RON
Data publicării
05.12.2018 12:20
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.824,64 RON

din 5.824,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.