Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP BIBLIORAFT CU 2 USI

Număr anunț
DA21950066
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC (CUI 29034362)
Furnizor / câștigător
BB MOBILIER DESIGN SRL-D (CUI 35751833)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
05.12.2018 10:12
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.