Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMORTIZOR USA KALE KD-440(60-85KG)

Număr anunț
DA21940164
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,PROFESOR PANAITE C.MAZILU,,BROSTENI (CUI 18974746)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,20 RON
Valoare atribuită
304,20 RON
Data publicării
04.12.2018 13:37
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,20 RON

din 304,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.