Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa inox 200x80x80 cm liguri, castroane , cratita , cani

Număr anunț
DA21936811
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
Cod CPV
39221210-2 · Farfurii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.148 RON
Valoare atribuită
6.148 RON
Data publicării
04.12.2018 12:06
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.148 RON

din 6.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.