Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa BL 61405 pentru masina de spalat vase

Număr anunț
DA21935873
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PREGATIRE,ODIHNA SI RECUPERARE - COMPLEX SOVATA (CUI RO14491692)
Furnizor / câștigător
RENINVEST SRL (CUI 28074008)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.974 RON
Valoare atribuită
1.974 RON
Data publicării
04.12.2018 11:40
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974 RON

din 1.974 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.