Ofertă refuzată
Cumpărare directă
"Produse pentru intretinere piscina" cf nota 46551/21.11.2018
- Număr anunț
- DA21924273
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- ART NEW PISCINE S.R.L. (CUI 39557407)
- Cod CPV
- 45212212-5 · Lucrari de constructii de piscine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.350 RON
- Valoare finală
- 10.350 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:05
- Data finalizării
- 05.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.