Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autocolant

Număr anunț
DA21952182
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 1 TIBERIU CRUDU TUDORA (CUI 14253941)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,36 RON
Valoare atribuită
129,36 RON
Data publicării
05.12.2018 11:09
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,36 RON

din 129,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.