Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor cu protectie HAMA 137258, 6 prize, 3m, negru
- Număr anunț
- DA21947897
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,82 RON
- Valoare atribuită
- 188,82 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 09:05
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188,82 RON
din 188,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro