Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete intrare 14.4.80

Număr anunț
DA21947070
Autoritate contractantă
TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" SA (CUI 2779625)
Cod CPV
22459000-2 · Bilete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.503,60 RON
Valoare atribuită
1.503,60 RON
Data publicării
05.12.2018 08:25
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.503,60 RON

din 1.503,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.