Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bratara cu incarcator micro usb

Număr anunț
DA21943297
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
STYLE ADVERTISING SRL (CUI RO16541487)
Cod CPV
22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.370 RON
Valoare atribuită
2.370 RON
Data publicării
04.12.2018 14:55
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.370 RON

din 2.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.