Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVETE HIDROFILIZATE 37X37 BUMBAC 100 % , SET 6 BUC

Număr anunț
DA21939622
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911,70 RON
Valoare atribuită
911,70 RON
Data publicării
04.12.2018 13:22
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911,70 RON

din 911,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.