Ofertă acceptată
Cumpărare directă
coperta imitatie piele, dimensiune 210 x 297mm, gramaj: 250g/mp
- Număr anunț
- DA21937138
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
- Cod CPV
- 22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,39 RON
- Valoare atribuită
- 35,39 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 12:15
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35,39 RON
din 35,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro