Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACOPERIS METALIC

Număr anunț
DA21948246
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.621,48 RON
Valoare atribuită
1.621,48 RON
Data publicării
05.12.2018 09:17
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.621,48 RON

din 1.621,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.