Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE MENAJ

Număr anunț
DA21947512
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PROF.DR.ION ANGHEL (CUI 29066534)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
631,42 RON
Valoare atribuită
631,42 RON
Data publicării
05.12.2018 08:50
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

631,42 RON

din 631,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.