Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CURATENIE pentru CMAI
- Număr anunț
- DA21946139
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754,65 RON
- Valoare atribuită
- 754,65 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 18:25
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 17:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
754,65 RON
din 754,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro