Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PROMO Photoconductor Kit Lexmark X850, X852, X854 (X850H22G)
- Număr anunț
- DA21945620
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Botosani (CUI 24746840)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559,85 RON
- Valoare finală
- 559,85 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 16:29
- Data finalizării
- 05.12.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.