Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale audio

Număr anunț
DA21946365
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni (CUI 18252337)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807,42 RON
Valoare atribuită
807,42 RON
Data publicării
04.12.2018 22:12
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807,42 RON

din 807,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.