Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teste glicemie Accu-Chek Active Glucose, 50 tests
- Număr anunț
- DA21944655
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,14 RON
- Valoare atribuită
- 145,14 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:38
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,14 RON
din 145,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro