Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 100 scaune, 3 mop, 25 maturi sorg

Număr anunț
DA21958181
Autoritate contractantă
LICEUL ENERGETIC CONSTANTA (CUI 4514624)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.294,89 RON
Valoare atribuită
5.294,89 RON
Data publicării
05.12.2018 14:03
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.294,89 RON

din 5.294,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.